Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Set 12 x 9/125 OS2 SC/apc

Set 12 x 9/125 OS2 SC/apc

€28,80
(€34,85 Incl. btw)
9 op voorraad
12 stuks glasvezel pigtail single mode sc, pigtail kleurcodering, apc
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
Beschrijving


Set van 12 pigtails

SC/APC
9/125 OS2
Single mode