PREFAB glasvezelkabel calculator

Bereken eenvoudig uw prefab glasvezelkabel in onze webshop, multimode en singlemode. OM4 glasvzelkabel nu beschikbaar.

Momenteel ondervinden wij problemen met het in de winkelwagen plaatsen van gecalculeerde prefab glasvezelkabels.

Indien uw gecalculeerde niet in de winkelwagen komt, kunt u ''F5'' / refresh gebruiken, indien dit niet het gewenste resultaat geeft:

Bestellingen kunt u naar info@netshopper.nl sturen en wij assisteren u, onze excuses voor het ongemak.

 

Bezig met laden ...

 

 

Real time levertijd:

5 tot 7 werkdagen i.v.m. productieproces




Netshopper B.V. produceert en levert vooraf afgemonteerde glasvezelkabels, ook wel prefab glasvezelkabels genoemd. De prefab glasvezelkabels zijn in diverse uitvoeringen beschikbaar.

  • Multimode   - 62,5/125 (OM1) 50/125 (OM2,3,4)
  • Singlemode - 9/125 (OS2) 
 
Het aantal vezels per prefab glasvezelkabel varieert van 4 tot 48 vezels.
48voudig is op aanvraag.

De afgemonteerde prefab glasvezelkabel uiteinden worden beschermd door middel van een trekoog. Op een trekoog kan kracht worden uitgeoefend bij de installatie.

  • Diameter trekoog/slang: 25mm
  • Prefab glasvezelkabel uiteinde altijd geleverd met een M16 wartel

Netshopper B.V. heeft bovenstaande prefab glasvezelkabel rekenmodule ontwikkeld om de meest gangbare glasvezelkabel eenvoudig en duidelijk te berekenen.

Alle prefab glasvezelkabels welke Fiberopticcable.nl produceert worden altijd geleverd met het bijbehorende meetrapportage.

Uitleg prefab glasvezelkabel berekenen:


Stap 1: - Indoor / Outdoor

Is de toepassing van de glasvezelkabel inpandig of uitpandig? 
Wij raden u aan, voor outdoor kabel, altijd een beschermende HDPE buis te gebruiken.

Stap 2: - Multi Mode / Single Mode

Multi Mode = OM 1, 2, 3, 4 
Single Mode = OS 2

Stap 3: - Vezeltype

Geeft u de kerndiameter aan. 

Stap 4: - Lengte kabel

Selecteer de gewenste lengte. Vanaf 10 meter, tot maximaal 1000 meter. Voor speciale lengtes vragen wij u contact met ons op te nemen.

Stap 5: - Aantal vezels

U heeft een ruime keuze aan het aantal vezels in uw prefab glasvezelkabel.
Vanaf 4 vezels, 8, 12, 16 tot maximaal 24 vezels.

Stap 6: - Connector A

Maakt u keuze tussen LC, SC of ST connectors.
Voor afwijkende connectors neemt u contact met ons op.

Stap 7: - Connector B

Maak u keuze tussen LC, SC of ST connectors.

Stap 8: - Uiteinde A

Als eindafscherming kunt u uw keuze maken tussen een trekoog of een blindsok. Met een trekoog kunt u gemakkelijk de prefab glasvezelkabel door een buizentracé of gotenstelsel heen trekken.
Een blindsok is puur bescherming voor de connectors, er kan geen kracht op een blindsok worden uitgeoefend.

Stap 9: - Uiteinde B

Maak uw keuze tussen een trekoog of blindsok. Voor lengtes langer als 150 meter, raden wij u altijd aan om aan twee zijden een trekoog te selecteren.


Nadat u alle stappen heeft doorlopen, ziet u uw prijs excl. BTW. 

Door op - toevoegen aan winkelwagen - te klikken, plaatst u uw zojuist geconfigureerde prefab glasvezelkabel in uw winkelwagen.



Alle prefab glasvezelkabels worden voorzien van een meetrapportage. U ontvangt het rapport bij uw bestelling.