Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel 80 m (8 vezels) Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 9º (Trekoog) - Connector B: SC/APC 9º (Trekoog)

80 m (8 vezels) Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 9º (Trekoog) - Connector B: SC/APC 9º (Trekoog)

€310,11
(€375,23 Incl. btw)
niet op voorraad
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 80 m
Aantal vezels: 8
Connector A: SC/APC 9º
Connector B: SC/APC 9º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog
Beschrijving

Soort kabel: Single Mode
Type kabel: Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 80 m
Aantal vezels: 8
Connector A: SC/APC 9º
Connector B: SC/APC 9º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog