Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel 5 m (12 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 8º (Trekoog) - Connector B: SC/pc (Trekoog)

5 m (12 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 8º (Trekoog) - Connector B: SC/pc (Trekoog)

€218,80
(€264,75 Incl. btw)
niet op voorraad
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 5 m
Aantal vezels: 12
Connector A: SC/APC 8º
Connector B: SC/pc
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog
Beschrijving
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 5 m
Aantal vezels: 12
Connector A: SC/APC 8º
Connector B: SC/pc
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog