Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel 15 m (6 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/pc (Trekoog) - Connector B: LC/APC 8º (Trekoog)

15 m (6 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/pc (Trekoog) - Connector B: LC/APC 8º (Trekoog)

€172,19
(€208,35 Incl. btw)
niet op voorraad
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 15 m
Aantal vezels: 6
Connector A: SC/pc
Connector B: LC/APC 8º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog
Beschrijving
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 15 m
Aantal vezels: 6
Connector A: SC/pc
Connector B: LC/APC 8º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog