Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel 100 m (8 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 8º (Trekoog) - Connector B: SC/APC 8º (Trekoog)

100 m (8 vezels) In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH - 9/125 OS 2 - Connector A: SC/APC 8º (Trekoog) - Connector B: SC/APC 8º (Trekoog)

€279,00
(€337,59 Incl. btw)
niet op voorraad
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 100 m
Aantal vezels: 8
Connector A: SC/APC 8º
Connector B: SC/APC 8º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog
Beschrijving
Soort kabel: Single Mode
Type kabel: In/Outdoor - U-DQ(ZN)BH
Vezeltype: 9/125 OS 2
Lengte kabel: 100 m
Aantal vezels: 8
Connector A: SC/APC 8º
Connector B: SC/APC 8º
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Trekoog