Bidirectional

Bidirectional Fast Ethernet Singlemode SC / 40km
Artikelcode DN-82023_40
€42,40
(€51,30 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Fast Ethernet Singlemode SC / 60km
Artikelcode DN-82023_60
€75,45
(€91,29 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Fast Ethernet Singlemode SC / 80km
Artikelcode DN-82023_80
€97,74
(€118,27 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Artikelcode DN-82122
€77,51
(€93,79 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Artikelcode DN-82123
€155,23
(€187,83 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC 40km
Artikelcode DN-82122_040
€118,00
(€142,78 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC 60km
Artikelcode DN-82123_060
€147,93
(€179,00 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC 80km
Artikelcode DN-82122_080
€314,56
(€380,62 Incl. btw)
op voorraad
Bidirectional SFP Singlemode, 155 Mbps, 20km
Artikelcode DN-81114
€32,08
(€38,82 Incl. btw)
op voorraad
Mediaconverter chassis 14 slots
Artikelcode 82000
€150,15
(€181,68 Incl. btw)
op voorraad
Mediaconverter chassis 14 slots
€150,15
(€181,68 Incl. btw)