Gigabit Ethernet

Gigabit Media Converter, RJ45 / SFP Slot
Artikelcode 82130
€51,67
(€62,52 Incl. btw)
op voorraad
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Artikelcode DN-82120-1
€76,18
(€92,18 Incl. btw)
op voorraad
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
€76,18
(€92,18 Incl. btw)
Gigabit Media Converter, RJ45 / ST
Artikelcode DN-82110-1
€80,08
(€96,90 Incl. btw)
op voorraad
Gigabit Media Converter, RJ45 / ST
€80,08
(€96,90 Incl. btw)
SFP Module Multimode LC, 1.25Gbps, 0.55km
Artikelcode 81000
€36,93
(€44,69 Incl. btw)
op voorraad
SFP Module Multimode LC, 10Gbps, 0.3km
Artikelcode DN-81200
€51,36
(€62,15 Incl. btw)
op voorraad
Mediaconverter chassis 14 slots
Artikelcode 82000
€150,15
(€181,68 Incl. btw)
op voorraad
Mediaconverter chassis 14 slots
€150,15
(€181,68 Incl. btw)