Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel MPO patchkabel, OM3, Methode A, 30 meter

MPO patchkabel, OM3, Methode A, 30 meter

€175,18
(€211,97 Incl. btw)
niet op voorraad
Fiberopticcable.nl is de professionele leverancier in MPO en MTP glasvezelbekabeling. specialisten in het assembleren van glasvezelkabel en aanverwante producten
Speciale productie / bestelling - 5 - 7 werkdagen
Beschrijving
  • Connector: MPO female
  • Improves and simplifies fiber routing
  • High bandwidths possible - reduces the cable quantity in your Network- and Server cabinet
  • Low Insertion loss
  • High Density
  • Polish: PC
  • Fiber class: OM3
  • Mode: Multimode
  • Color cable: aqua color
  • Boot: two-color
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Number of fibers: 12
  • Number of connectors side 1: 1
  • Number of connectors side 2: 1
  • Cable diameter: 3 mm
  • Cable jacket: LSOH
  • Length: 30 m