Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Glasvezel Media Converter Gigabit SC Multimode

Glasvezel Media Converter Gigabit SC Multimode

€69,25
(€83,79 Incl. btw)
83 op voorraad
10/100/1000Base-T naar Gigabit SFP Open Slot Media Converter. Afstand: 550 meter
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Bestel 6 voor €65,79 per stuk en bespaar 5%
  • Bestel 12 voor €62,32 per stuk en bespaar 10%
Beschrijving
    • Transforms wire based network media to fiber optic
    • High quality and excellent reliability
    • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-SX
    • Connectors: 1x RJ45, 1x SC duplex
    • Distance up to 0.5km
    • Wavelength: 850nm
    • Multimode dual fiber
    • Automatic cable detection - auto MDI / MDI-X function
    • Auto-negotiation of full- and half-duplex
    • Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports
    • Suitable for 50/125µm and 62.5/125µm Fiber Cables
    • Transmission Power: Minimum -17 dBm, Maximum -12 dBm
    • Sensitivity Receiving Power: Minimum -20 dBm
    • Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
    • 2MB Data Buffer
    • Operating Temperature: 0 to 60°C
    • Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm
    • Weight: 200g
    • Standalone Converter with external power supply
    • Input Supply Voltage: 5V DC