LC - ST

Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 1 meter
Artikelcode RP7001
€12,45
(€15,06 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 2 meter
Artikelcode RP7002
€13,35
(€16,15 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 3 meter
Artikelcode RP7003
€14,21
(€17,19 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 5 meter
Artikelcode RP7005
€15,98
(€19,34 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 7 meter
Artikelcode RP7007
€18,16
(€21,97 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-ST 10 meter
Artikelcode RP7010
€20,41
(€24,70 Incl. btw)
op voorraad
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. btw)
op voorraad
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. btw)