Voor het testen van modules en/of netwerken op 40 / 100GbE.
MPO - MTP Loopback is leverbaar in zowel multimode als singlemode, met onderstaande specificaties:

 

Eigenschappen:

  • Standaard lengte 15cm ( tolerantie +-3cm)
  • LSZH mantel
  • ROHS

 

Toepassing:

  • Testen van netwerk (LAN, MAN, WAN)
  • QSFP / CXP / FP modules testen

 

Configuratie:

  • 12voudig
  • 24voudig

 

Vezel type:

  • Multimode 62,5/125 OM1
  • Multimode 50/125 OM2
  • Multimode 50/125 OM3
  • Multimode 50/125 OM4
  • Singlemode 9/125

 

Voor meer informatie, levertijden en prijzen; info@netshopper.nl

 

Parameters:  

   
Parameter

Connector: MT 12F (MPO / MTP)

MM / PC

SM / APC 8

MM / PC

SM / APC 8

Standaard

Standaard

Premium (Low Loss)

Premium (Low Loss)

Max. insertion loss [dB]

≤ 0,60 ( klasse  B M )

≤ 0,75 ( klasse  D)

≤ 0,50 ( klasse  C)

≤ 0,50 ( klasse  C)

Typische insertion loss [dB]

≤ 0,35 ( klasse  B M )

≤ 0,5 ( klasse  D)

≤ 0,25 ( klasse  C)

≤ 0,25 ( klasse  C)

Reflection [dB]

20 ≥ ( graad  2 M )

≥ 60 ( klasse  1)

≥20 ( graad  2 M )

≥ 60 ( klasse  1)

Maximale hoekfout [°]

0,2

0,2

0,2

0,2

Fiber hoogte * [nm]

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*

 

   
Parameter

Connector MT 24F (MPO / MTP)

MM / PC

SM / APC 8

MM / PC

SM / APC 8

Standaard

Standaard

Premium (Low Loss)

Premium (Low Loss)

Max. insertion loss [dB]

≤ 1,00 (grade CM)

≤ 1,00 ( klasse  D)

≤ 0,60 ( klasse  B M )

≤ 0,75 ( klasse  D)

Typische insertion loss [dB]

≤ 0,50 (grade CM)

≤ 0,50 ( klasse  D)

≤ 0,35 ( klasse  B M )

≤ 0,50 ( klasse  D)

Reflection [dB]

20 ≥ ( graad  2 M )

≥ 60 ( klasse  1)

≥20 ( graad  2 M )

≥ 60 ( klasse  1)

Maximale hoekfout [°]

0,2

0,2

0,2

0,2

Fiber hoogte * [nm]

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*

-3,5 ÷ -1,0*