Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Glasvezel patchkabel 9/125 OS2 LC-LC 50meter

Glasvezel patchkabel 9/125 OS2 LC-LC 50meter

€42,50
(€51,43 Incl. btw)
17 op voorraad
2 tot 3 werkdagen
Beschrijving
  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 2mm
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Cable type: I-VH 2E9/125µ
  • Fiber class: OS2
  • Mode: Singlemode
  • Color cable: yellow
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 9/125µ
  • Length: 50 m