Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-LC 7meter

Glasvezel patchkabel 62,5/125 OM1 LC-LC 7meter

€18,28
(€22,12 Incl. btw)
niet op voorraad
Beschrijving
  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
  • Fiber class: OM1
  • Mode: Multimode
  • Color cable: orange
  • Fiber diameter: 62,5/125µ
  • Length: 7 m