Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Glasvezel patchkabel 50/125 OM5 LC-LC 1 meter

Glasvezel patchkabel 50/125 OM5 LC-LC 1 meter

€14,85
(€17,97 Incl. btw)
niet op voorraad
2 tot 3 werkdagen
Beschrijving
  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 2 mm
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber class: OM5
  • Mode: Multimode
  • Color cable: Lime groen
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Length: 1 m