Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel Glasvezel patchkabel 50/125 OM3 SC-SC 5 meter

Glasvezel patchkabel 50/125 OM3 SC-SC 5 meter

€14,17
(€17,15 Incl. btw)
niet op voorraad
Beschrijving
  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber class: OM3
  • Mode: Multimode
  • Color cable: aqua color
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Length: 5 m