Collectie

Glasvezel distributie box: mini
Artikelcode WM102
€57,75
(€69,88 Incl. btw)
op voorraad
Mini glasvezel distributie wandbox 280x200x60mm
Glasvezel distributie box: mini
Mini glasvezel distributie wandbox 280x200x60mm
€57,75
(€69,88 Incl. btw)
DIN rail glasvezel montagebox LC
Artikelcode DIN0102
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
op voorraad
DIN rail montagebox LC frontpaneel. 8 duplex LC adapters voor maximaal 16 vezels.
DIN rail glasvezel montagebox LC
DIN rail montagebox LC frontpaneel. 8 duplex LC adapters voor maximaal 16 vezels.
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
SFP Module singlemode LC, 1.25Gbps, 20km
Artikelcode 81001
€26,85
(€32,49 Incl. btw)
op voorraad
DIN rail glasvezel montagebox ST
Artikelcode DIN0103
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
op voorraad
DIN rail montagebox ST frontpaneel, maximaal 8 vezels.
DIN rail glasvezel montagebox ST
DIN rail montagebox ST frontpaneel, maximaal 8 vezels.
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
Schoonmaak doekjes
Artikelcode GT0110
€4,60
(€5,57 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel schoonmaak doekjes
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Schoonmaak doekjes
Glasvezel schoonmaak doekjes
✓ Snelle levering ✓ Garantie
€4,60
(€5,57 Incl. btw)
Alcohol 98%
Artikelcode GT0107
€12,95
(€15,67 Incl. btw)
op voorraad
Alcohol 98% voor het reinigen van vezels in glasvezel-kabels
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Alcohol 98%
Alcohol 98% voor het reinigen van vezels in glasvezel-kabels
✓ Snelle levering ✓ Garantie
€12,95
(€15,67 Incl. btw)
Mini DIN rail montagebox: SC
Artikelcode DIN0204
€25,50
(€30,86 Incl. btw)
op voorraad
DIN rail box mini met SC front. Waar minimale ruimte beschikbaar is. Met wandbevestiging.
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Mini DIN rail montagebox: SC
DIN rail box mini met SC front. Waar minimale ruimte beschikbaar is. Met wandbevestiging.
✓ Snelle levering ✓ Garantie
€25,50
(€30,86 Incl. btw)
Glasvezel distributie wandbox: middel
Artikelcode WM101
€74,50
(€90,15 Incl. btw)
op voorraad
Middel grote glasvezel distributie wandbox 316x418x50mm
✓ Snelle levering ✓ Garantie
Glasvezel distributie wandbox: middel
Middel grote glasvezel distributie wandbox 316x418x50mm
✓ Snelle levering ✓ Garantie
€74,50
(€90,15 Incl. btw)
DIN rail glasvezel montagebox SC
Artikelcode DIN0101
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
op voorraad
DIN rail montagebox SC frontpaneel, maximaal 24 vezels.
DIN rail glasvezel montagebox SC
DIN rail montagebox SC frontpaneel, maximaal 24 vezels.
€54,50
(€65,95 Incl. btw)
DINrail rack 3U
Artikelcode GT0127
€43,80
(€53,00 Incl. btw)
op voorraad
Geproduceerd voor installatie in patchkasten om industriële DINrail montageboxen te bevestigen, geschikt voor 13 DINrailboxen
DINrail rack 3U
Geproduceerd voor installatie in patchkasten om industriële DINrail montageboxen te bevestigen, geschikt voor 13 DINrailboxen
€43,80
(€53,00 Incl. btw)
19" patchpaneel 12xST simplex
Artikelcode 191U12ST
€48,50
(€58,69 Incl. btw)
op voorraad
19" patchpaneel 1U 12xST simplex
19" patchpaneel 12xST simplex
19" patchpaneel 1U 12xST simplex
€48,50
(€58,69 Incl. btw)
Glasvezel patchkabel 9/125 OS2 LC-LC 50meter
Artikelcode RP9950
€42,50
(€51,43 Incl. btw)
op voorraad
Gigabit Media Converter, RJ45 / SFP Slot
Artikelcode 82130
€51,67
(€62,52 Incl. btw)
op voorraad
FFTx Termination box 110
Artikelcode WM104
€15,50
(€18,76 Incl. btw)
op voorraad
Glasvezel termination box met 3 wartel ingangen. Maximaal vezels: 4.
✓ Snelle levering ✓ Garantie
FFTx Termination box 110
Glasvezel termination box met 3 wartel ingangen. Maximaal vezels: 4.
✓ Snelle levering ✓ Garantie
€15,50
(€18,76 Incl. btw)
19" patchpaneel 12xLC duplex
Artikelcode 191U12CD
€48,50
(€58,69 Incl. btw)
op voorraad
19" patchpaneel 1U 12xLC duplex
19" patchpaneel 12xLC duplex
19" patchpaneel 1U 12xLC duplex
€48,50
(€58,69 Incl. btw)
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Artikelcode DN-82120-1
€76,18
(€92,18 Incl. btw)
op voorraad
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
€76,18
(€92,18 Incl. btw)
Wand patchkast 6U 500mm
Artikelcode WP0001
€129,80
(€157,06 Incl. btw)
op voorraad
Wand patchkast 6U 500mm
€129,80
(€157,06 Incl. btw)
Bidirectional SFP Singlemode, 1.25 Gbps, 80km
Artikelcode DN-81002
€115,02
(€139,17 Incl. btw)
op voorraad
Mini industrial media converter SC Fast Ethernet
Artikelcode DN-85002
€150,51
(€182,12 Incl. btw)
op voorraad
Distribution box 3x MTP - MPO
Artikelcode DN-96211
€106,74
(€129,16 Incl. btw)
op voorraad
Distribution box 3x MTP - MPO
€106,74
(€129,16 Incl. btw)
100 m (6 vezels) Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y - 50/125 OM 2 - Connector A: SC (Trekoog) - Connector B: SC (Blindsok)
€248,76
(€301,00 Incl. btw)
op voorraad
Soort kabel: Multi Mode
Type kabel: Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y
Vezeltype: 50/125 OM 2
Lengte kabel: 100 m
Aantal vezels: 6
Connector A: SC
Connector B: SC
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Blindsok
100 m (6 vezels) Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y - 50/125 OM 2 - Connector A: SC (Trekoog) - Connector B: SC (Blindsok)
Soort kabel: Multi Mode
Type kabel: Outdoor - A-DQ(ZN)B2Y
Vezeltype: 50/125 OM 2
Lengte kabel: 100 m
Aantal vezels: 6
Connector A: SC
Connector B: SC
Bescherming uiteinde A: Trekoog
Bescherming uiteinde B: Blindsok
€248,76
(€301,00 Incl. btw)
Wand patchkast 12U 500mm
Artikelcode WP0003
€184,25
(€222,94 Incl. btw)
op voorraad
Wand patchkast 12U 500mm
€184,25
(€222,94 Incl. btw)
Wand patchkast 9U 500mm
Artikelcode WP0002
€165,87
(€200,70 Incl. btw)
op voorraad
Wand patchkast 9U 500mm
€165,87
(€200,70 Incl. btw)
19" patchpaneel 2U 72xLC duplex
Artikelcode 192U72CS
€76,85
(€92,99 Incl. btw)
op voorraad
19" patchpaneel 2U 72xLC duplex
19" patchpaneel 2U 72xLC duplex
19" patchpaneel 2U 72xLC duplex
€76,85
(€92,99 Incl. btw)