Delen
Deel dit product
Uw review toevoegen
Beoordeel 19" glasvezelpaneel 1U incl. 12x LC duplex frontpaneel compleet met 4x LC duplex OM4 adapter en 8x Blinddoppen LC duplex

19" glasvezelpaneel 1U incl. 12x LC duplex frontpaneel compleet met 4x LC duplex OM4 adapter en 8x Blinddoppen LC duplex

€61,54
(€74,46 Incl. btw)
niet op voorraad
Beschrijving