Fiber optic patch cord 62.5/125 OM1 SC - ST

Fiber optic patch cord 62,5/125 OM1 SC-ST 1 meter
Article code RP2001
€12,44
(€15,05 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 62,5/125 OM1 SC-ST 2 meter
Article code RP2002
€12,87
(€15,57 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 62,5/125 OM1 SC-ST 3 meter
Article code RP2003
€13,75
(€16,64 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 62,5/125 OM1 SC-ST 5 meter
Article code RP2005
€15,48
(€18,73 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 62,5/125 OM1 SC-ST 7 meter
Article code RP2007
€17,67
(€21,38 Incl. tax)
in stock
- Copy - Copy - Copy - Copy - Copy - Copy - Copy - Copy
Article code RP2010
€19,86
(€24,03 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)