Fiber optic patchcord 50/125 OM4 SC - LC

Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 1 meter
Article code RP8701
€14,10
(€17,06 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 2 meter
Article code RP8702
€15,90
(€19,24 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 3 meter
Article code RP8703
€17,72
(€21,44 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 5 meter
Article code RP8705
€21,30
(€25,77 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 7 meter
Article code RP8707
€24,95
(€30,19 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM4 SC-LC 10 meter
Article code RP8710
€30,35
(€36,72 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)