SC - ST

Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 1 meter
Article code RP7601
€11,26
(€13,62 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 2 meter
Article code RP7602
€11,99
(€14,51 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 3 meter
Article code RP7603
€12,72
(€15,39 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 5 meter
Article code RP7605
€14,17
(€17,15 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 7 meter
Article code RP7607
€15,63
(€18,91 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-ST 10 meter
€17,81
(€21,55 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)