Glasvezel patchkabel 50/125 OM3 SC - LC

Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 1 meter
Article code RP8601
€11,48
(€13,89 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 2 meter
Article code RP8602
€12,21
(€14,77 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 3 meter
Article code RP8603
€12,94
(€15,66 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 5 meter
Article code RP8605
€14,40
(€17,42 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 7 meter
Article code RP8607
€15,85
(€19,18 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM3 SC-LC 10 meter
Article code RP8610
€18,04
(€21,83 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)