LC - ST

Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 1 meter
Article code RP7501
€11,62
(€14,06 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 2 meter
Article code RP7502
€12,00
(€14,52 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 3 meter
Article code RP7503
€13,33
(€16,13 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 5 meter
Article code RP7505
€15,07
(€18,23 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 7 meter
Article code RP7507
€16,78
(€20,30 Incl. tax)
in stock
Fiber optic patch cord 50/125 OM2 LC-ST 10 meter
Article code RP7510
€19,35
(€23,41 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)
in stock
Afwijkende patchkabel nodig?
€0,00
(€0,00 Incl. tax)